Як довго служать сонячні батареї

СЕРЕДНІЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ТА ЇХ ДЕГРАДАЦІЯ

Домовласники та підприємства по всій країні все більше зацікавлені в тому, щоб зробити свій спосіб життя більш стійким. Використання сонячної енергії – найкращий спосіб перейти на екологічно чисту енергію. Щоб отримати максимальну користь від установки сонячних панелей, важливо розуміти середній термін їх служби і визначити всі ризики вкладення в сонячну енергетичну систему для вашого будинку або бізнесу. Як довго служать сонячні батареї Тут ми обговоримо, як можна продовжити термін служби вашої системи сонячних панелей, яке потрібне конкретне обслуговування, чому може статися деградація (втрата ефективності модулів) та інші фактори, які впливають на термін служби сонячних панелей або можуть обмежувати їх ефективність і продуктивність. Як довго служать сонячні батареї

ЧОМУ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДЕГРАДУЮТЬ?

Сонячні панелі можуть руйнуватися швидше, ніж передбачалося, з кількох причин – це різка зміна клімату, сильне забруднення або неправильно встановлені. Не останню роль відіграє і перевага технології, яку використовують різні виробники. Системи сонячних панелей будуть демонструвати знижену здатність поглинати світло і перетворювати його в сонячну енергію протягом їх терміну служби. Однак для того, щоб ця повільна втрата ефективності відбулася, потрібно багато років. Фактори, що викликають це, включають спекотну літню погоду, а також природнє зниження хімічної активності панелей. Сонячна панель з нижчим рівнем деградації вироблятиме більше енергії протягом всього терміну служби. По суті, чим нижче швидкість деградації, тим краще сонячна панель. Те, наскільки швидко деградує сонячна панель, також залежить від виробника. Як і слід було очікувати, панелі вищої якості матимуть меншу швидкість деградації, ніж панелі нижчої якості. Погода також відіграє важливу роль у довговічності сонячних панелей. Сильний ураганний вітер може призвести до падіння гілок дерев і, можливо, до пошкодження антиблікового скляного покриття, що закриває сонячні панелі. Сильний снігопад може призвести до втрати структурної цілісності панелей і прискорення руйнування, а великий град може пошкодити скло. Однак більшість виробників тестують і сертифікують свої панелі на стійкість до штормів та інших несприятливих погодних умов.

ПРОБЛЕМИ З УСТАНОВКОЮ

Сонячні панелі зазвичай не схильні до дефектів, тому що вони створені для довговічності. Однак при першому підключенні і установці панелей слід дотримуватися особливих запобіжних заходів. Фахівці з установки панелей повинні будуть враховувати систему підключення, а також стан даху при розміщенні сонячних панелей. Як довго служать сонячні батареї Старий, пошкоджений або протікаючий дах може згодом викликати серйозні проблеми, якщо спеціаліст з установки неправильно оцінить будь-які проблеми. Обов’язково проведіть дослідження і знайдіть надійного установника, перш ніж виконувати будь-які роботи на дому або на підприємстві. У компанії «SONCE» є такі фахівці, які допоможуть вирішити будь-які  питання з проектуванням, монтажем і сервісним обслуговуванням, наші спеціалісти дадуть консультацію з розрахунків і розкажуть все про «зелений тариф».

Телефонуйте

+38 (050) 800 51 87

або звертайтеся в наш офіс:

м. Херсон, пр. Ушакова, 4а