Гарантійне сервісне обслуговування фотоелектричних і геліотермальних систем.

Сервісний відділ нашої компанії виконує як гарантійне і післягарантійне обслуговування побудованих нами систем, так і сервісне обслуговування систем в побудові яких, ми не брали участь. Для підвищення якості нашої роботи ми ведемо каталогізацію всієї інформації про об’єкт (схеми, фото, паспорта обладнання). Наявність власного складу дозволяє в найкоротші терміни вирішити проблему заміни обладнання по гарантії. Швидкість реакції за подією до 24 години в робочі дні в стандартному пакеті надання сервісних послуг.

Завдяки ретельному контролю якості на етапі виробництва, а також суворому відбору виробників обладнання, ми домоглися прекрасних показників відмовостійкості комплектуючих.

Сервісний центр компанії SONCE у своїй роботі керується виключно законодавством в області захисту прав споживача, і суворо дотримується всіх законних процедур. Проте, йдучи на зустріч своїм клієнтам, ми часто спрощуємо багато формальні вимоги законів в сторону інтересів клієнта і скорочуємо терміни проведення гарантійних і сервісних ремонтів. Але не дивлячись на спрощення процедур сервісного обслуговування, в нашій компанії діють правила, виконання яких з боку наших клієнтів потрібно обов’язково.