альтернативна енергетика

Компанія "SONCE"

SONCE.IN.UA

Ми раді вітати Вас на офіційному інформаційному порталі компанії «SONCE». На ринку енергозберігаючих технологій та альтернативної енергетики ми працюємо не перший рік. За цей період наша команда пройшла величезний професійний шлях і має на своєму рахунку проекти, якими по праву пишаємося ми, наші замовники і наші партнери.

Мой аккаунт
about_page-title
Оформление заказа
>
0 10

років на ринку енергетики

>
0 100

завершених проектів

>
0 20000
кВт/ч

Загальна потужність проектів

нам довіряють

Наши переваги

ЧОМУ МИ

Нам дуже легко зрозуміти потреби потенційних клієнтів, так як ми самі пройшли весь шлях від проектування, монтажу сонячної електростанції і підключення “Зеленого тарифу” для власних потреб. Тепер цей проект є своєрідним полігоном для підтвердження рентабельності, якості рішень і обладнання яке ми Вам пропонуємо. Ми з упевненістю можемо стверджувати, що проекти, які ми реалізуємо, мають дуже високу окупність і приносять реальні доходи від продажів електроенергії своїм власникам. З нашими досягненнями, а також з завершеними і поточними проектами Ви можете ознайомитися на цьому сайті, який постійно доповнюватиметься.

01
етап

Проектування

Розрахунок проекту сонячної електростанції, вибір потужності, місця розміщення і способу підключення.

02
етап

Монтаж

Установка, підключення та запуск сонячної електростанції. Підготовка необхідної документації.

03
етап

Підключення

Підготовка і супровід необхідної документації. Підключення до "зеленого" тарифу.

гарантія та відповідальність

Індивідуальний підхід

Компанія «SONCE» завжди з особливою увагою ставилася до взятих на себе зобов’язань. Ми ніколи не змушували замовника переживати про те, що контракт з яких-небудь причин не буде виконаний за всіма пунктами рівно в строк. І зараз ми уважно стежимо за всіма реалізованими проектами і надаємо повний спектр гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ми пишаємося тим, що можемо назвати «SONCE» сучасної, відповідальної, оперативної та по-хорошому амбітної компанією. «SONCE» – це колектив професіоналів, які можуть реалізувати проекти будь-якої складності.

Одним словом, якщо Ви маєте намір забезпечити максимальну незалежність від зростання тарифів на енергоносії, отримати високий прибуток від вкладених Вами інвестицій, то скориставшись нашими послугами, Ви зумієте втілити свої плани в життя.

нас обирають

Виконані проекти