Що впливає на ефективність сонячних панелей

ЩО ВПЛИВАЄ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

РОЗТАШУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ

Потрібно встановити панелі так, щоб вони дивилися якомога більше на сонце, це підвищить їх ефективністю, адже панелі працюють в залежності від того, скільки сонячної енергії вони можуть поглинути. Отже, монтаж є ключовим фактором, який слід враховувати з точки зору виробництва енергії. як зберегти ефективність сонячних панелей Протягом дня сонячні панелі поглинають різну кількість сонячного світла в залежності від кількості падаючих сонячних променів. Але в цілому південна сторона – це найбільш ідеальна орієнтація для сонячного світла протягом усього дня.

ТЕМПЕРАТУРА

Середня температура у вашому районі є важливим фактором, який слід враховувати перед установкою сонячних батарей у вашому будинку або офісі. Надмірна кількість надлишкового тепла може знизити вироблення енергії вашою системою. Враховуйте клімат вашого регіону і це допоможе вам розташувати сонячні панелі таким чином, щоб отримувати достатній повітряний потік, тим самим підтримуючи їх при потрібній температурі для оптимальних умов експлуатації. як зберегти ефективність сонячних панелей

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ВИМАГАЮТЬ СЕСРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сонячні панелі – це пасивна технологія, що вимагає мінімального обслуговування. Залежно від вашого місця розташування, періодичне чищення панелей зазвичай рекомендується 1 раз на рік або в залежності від забруднення. Щоб поліпшити довгострокове виробництво енергії, обслуговування панелей фахівцями просто необхідно.

ЯК ЗБЕРЕГТИ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА ДОВГІ РОКИ?

Сонячні панелі надзвичайно довговічні і служать в середньому майже три десятиліття. Виробники ретельно перевіряють їх на стійкість до екстремальних погодних умов, включаючи сильний вітер, снігопад і навіть град. А оскільки в системах сонячних панелей зазвичай відсутні рухомі частини, вони не вимагають регулярного обслуговування. Всі ці фактори сприяють довгому терміну служби сонячних панелей. Ось кілька способів переконатися, що ваші панелі працюють ефективно якомога довше.

ВИБИРАЙТЕ КОМПАНІЮ З ХОРОШОЮ РЕПУТАЦІЄЮ

Список бездоганного обслуговування клієнтів – необхідність, коли ви робите таку важливу покупку. Уважно ознайомтеся з відгуками попередніх клієнтів.

РЕГУЛЯРНО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВАШІ ПАНЕЛІ

Якщо обсяг виробництва знижується, фахівець з обслуговування сонячних батарей повинен особисто перевірити вашу систему на предмет потенційних проблем, таких як оголена проводка, нещільне кріплення стійок, мікротріщини тощо, ви можете завдати ще більшої шкоди і анулювати гарантію, якщо спробуєте розібрати сонячну панель і досліджувати її самостійно. Рекомендується проводити чистку і огляд один раз на рік, щоб переконатися, що ваша установка працює з максимальною продуктивністю. Огляд повинен проводити професіонал, адже якщо ви будете робити це самостійно, то можете випадково подряпати або пошкодити будь-яку з панелей, що може привести до анулювання гарантії.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЗАМІНА БАТАРЕЙ

Важливо враховувати витрати на обслуговування та заміну, якщо ваша сонячна енергосистема включає в себе систему резервного живлення від батарей . Більшість літій-іонних і герметичних свинцево-кислотних акумуляторів потребують періодичної перевірки. Залежно від конкретної марки акумулятора, яку ви обираєте, гарантія виробника зазвичай становить від трьох до 10 років. Ви можете продовжити термін служби батарей, переконавшись, що вони правильно встановлені і перевірені.

СТАНДАРТНІ ГАРАНТІЇ НА СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

Термін гарантії показує, як виробник розраховує термін служби сонячної панелі. Термін служби більшості сонячних установок становить в середньому 25 років. Протягом цього періоду виробники можуть гарантувати, що панелі будуть працювати з максимальною ефективністю або близькою до неї. Більшість гарантій гарантують не менше 80% їх номінальної потужності. Що стосується якості виготовлення, то зазвичай існують окремі гарантії, які покривають певні проблеми, такі як дефектний каркас або розподільні коробки. Гарантії на якість виготовлення та обладнання, що виходить за рамки панелей, таке як інвертор і контрольне обладнання, зазвичай діють протягом більш короткого періоду часу.

“SONCE” – КОМПАНІЯ, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ

Сонячна енергія – одне з кращих джерел “зеленої” енергії, якщо ваша система правильно встановлена і обслуговується. Завдяки своїй міцності і тривалому терміну служби, сонячні панелі будуть продовжувати приносити дохід від ваших інвестицій.

Виникли питання?

+38 (050) 800 51 87

Зателефонуйте і ми надамо всю потрібну вам інформацію.