Професійний монтаж сонячних електростанцій і геліосистем.

   Якість монтажу безпосередньо залежить від рівня кваліфікації та досвіду тих, хто його виконує. Звернувшись до послуг фахівців нашої компанії, ви отримуєте гарантовану якість монтажу в найкоротші терміни.

На вартість монтажу сонячної електростанції під ключ впливає ряд факторів:

  • Потужність станції. Чим більше необхідна потужність, тим більше кількість сонячних батарей, що впливає на вартість обладнання і монтажу.
  • Клас обладнання. Вартість інвертора, сонячних панелей і інших комплектуючих варіюється в залежності від виробника, показників ефективності, термінів гарантії. Бюджет сонячної станції складається індивідуально.
  • Комплектація акумуляторними батареями. На вартість впливає тип і корисна ємність АКБ. Залежно від того, які електроприлади і як довго повинні працювати під час відключення світла.
  • Спосіб монтажу. Найбільш економний – установка на похилому даху. Важливо відсутність затінення і напрямок схилу даху в південному, східному або західному напрямку.

При виконанні нами робіт враховуються не тільки проектні рішення і паспортні дані обладнання, а й такі фактори як специфіка об’єкта і режими роботи системи, що дозволяє забезпечити працездатність системи в повністю автоматичному режимі протягом всього терміну експлуатації (до 15 років за умови виконання щорічних регламентних робіт ).

Наша основна задача в процесі побудови системи – це перетворити наш досвід і компетентність в якість і максимальну ефективність вашої системи.