Як зробити свій бізнес максимально прибутковим

Фінансовий фактор для комерційних сонячних панелей

У той час як самофінансування є найбільш популярним варіантом для покупки комерційних сонячних панелей і пропонує найкращий прибуток протягом усього терміну служби системи, багато компаній мають обмежений бюджет або вважають за краще витрачати свій капітал в іншому місці.

Моніторинг, експлуатація та технічне обслуговування комерційних сонячних панелей

Наші стосунки з вами не закінчуються після встановлення, ми пропонуємо комплексні послуги з моніторингу, експлуатації та технічного обслуговування, щоб ваші сонячні панелі продовжували працювати протягом усього терміну їхньої служби.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з експлуатації та технічного обслуговування та можемо адаптувати пакет відповідно до ваших конкретних потреб.

Ми допоможемо вам захистити ваше обладнання від можливих збоїв і, зрештою, захистити ваші інвестиції, починаючи від простого очищення панелі та закінчуючи попереджувальним моніторингом на основі лічильників.

Ми використовуємо провідне в галузі програмне забезпечення, щоб точно передбачити, скільки сонячної енергії може бути вироблено та використано у ваших конкретних приміщеннях, та надати докладні розрахунки економічної ефективності, щоб ви точно розуміли, як і коли ви можете розраховувати на автономність, структуру погашення та загальну прибутковість. для вашого бізнесу у довгостроковій перспективі.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

Як сонячні панелі можуть допомогти моєму бізнесу?

 • Значно скоротити комунальні витрати бізнесу
  Генеруйте та зберігайте безкоштовну чисту енергію на місці та покращіть свій прибуток за рахунок економії до 100% на рахунках за електроенергію.
 • Захистіть свою майбутню енергію
  Попередньо купуйте електроенергію за фіксованою ціною за одиницю, прогнозуйте свої довгострокові витрати на електроенергію та захищайте свій бізнес від майбутнього підвищення цін на комунальні послуги.
 • Заощаджуйте гроші, захищаючи нашу планету
  Використовуйте чисту відновлювану енергію, щоб компенсувати вуглецевий слід вашої компанії, знизити споживання енергії від викопного палива та зменшити забруднення навколишнього середовища.
 • Захистіть свій бізнес від перебоїв у електропостачанні
  Генеруйте та зберігайте власну енергію, зменшіть залежність від національної енергосистеми та захистіть свій бізнес від потенційного нормування та відключень електроенергії.
 • Досягніть здорової рентабельності інвестицій
  Типова комерційна система сонячних панелей забезпечує безкоштовну електроенергію протягом понад 25 років, забезпечує прибуток понад 12% на рік та окупає витрати на встановлення протягом 6-8 років.
 • Створіть конкурентну перевагу
  Помітно розвивайте свої екологічні ініціативи, покращуйте корпоративну репутацію та зміцнюйте стосунки з ланцюжками поставок та клієнтами.