Сонячні батареї для бізнесу

Працюючи з провідними компаніями, малими та середніми підприємствами у всіх галузях промисловості, SONCE.IN.UA спеціалізується на комерційних сонячних панелях та надає повний комплекс послуг з проектування, встановлення та обслуговування фотоелектричних сонячних батарей під ключ.

Через особливо високу віддачу, яку забезпечують сонячні панелі, ця технологія є одним із найпопулярніших стійких рішень на сьогоднішній день. Сотні українських підприємств наразі перейшли на сонячну енергію для забезпечення своєї діяльності.

Ми є експертами в галузі сонячних фотоелектричних систем та спостерігаємо за розвитком галузі протягом понад 10 років нашої роботи.

Фінансові переваги сонячних електростанцій для бізнесу.
Є значні фінансові та екологічні переваги для підприємств, які інвестують та встановлюють комерційні сонячні панелі.

Менш десяти років тому сонячні панелі вважалися нішевою та експериментальною технологією. Через десять років сонячна енергія стала найшвидшим джерелом енергії у світі. Технології, політика та фінанси об’єдналися, щоб зробити технологію загальнодоступною; Сонячна енергія тепер є продуктом масового виробництва, що постачається за конкурентоспроможною ціною. Насправді, коли ціни на енергію зростали з року в рік, ціна на установку сонячної енергії різко впала.

Типова комерційна система сонячних панелей забезпечує безкоштовну електроенергію протягом понад 25 років, забезпечує фінансову віддачу до 20% на рік та окупає витрати на встановлення протягом приблизно 5 років.

Екологічні переваги

Міжурядова група експертів зі зміни клімату (МГЕІК), НАСА та провідні вчені світу попередили нас, що якщо ми продовжимо спалювати викопні види палива, такі як газ, вугілля та нафта, ми поступово наближаємо катастрофу глобального масштабу. Ми повинні збільшити та прискорити швидкість, з якою ми виробляємо, зберігаємо та розподіляємо нашу енергію від сонячних батарей та відновлюваних джерел, якщо ми хочемо уникнути непоправної шкоди нашій планеті.

Сонячні панелі дають змогу значно скоротити вуглецевий слід вашої організації. Типова сонячна фотоелектрична система потужністю 250 кВт компенсує приблизно 64 тонни CO2, що еквівалентно проїзду на бензиновому автомобілі 250 000 км.

Перевірена якість

Ми є незалежними підрядниками, не прив’язані до конкретних продуктів та постачаємо лише перевірене обладнання від провідних світових виробників. Це забезпечує перевірену якість і гарантує, що ваші гарантії залишаться чинними протягом усього терміну служби вашої системи.

Ми повністю сертифіковані досвідчені установники сонячних панелей. Незалежно від того, якого масштабу ваш проект, ми приділяємо велику увагу охороні здоров’я та безпеки та пишаємося нашими досягненнями у сфері безпеки.

Інтеграція комерційних сонячних панелей з акумуляторними батареями

Інтеграція комерційної системи сонячних панелей з рішенням для зберігання сонячних батарей – відмінний спосіб отримати вигоду з економії енергії, яку виробляють ваші сонячні панелі, і використовувати додаткові переваги для вашого бізнесу.

За рахунок зберігання та використання всієї безкоштовної електрики, що виробляється сонячними панелями, замість того, щоб експортувати його назад у мережу, ваш бізнес отримає ще більшу економію. Зберігання енергії на місці гарантує, що ваш бізнес менше залежатиме від комунальної енергосистеми, захистить ваш бізнес від можливих відключень електроенергії та нормування енергії; дозволяючи вашому бізнесу продовжувати працювати, коли ваші конкуренти не можуть.

Наземні сонячні панелі для бізнесу
Більшість підприємств обирають сонячну фотоелектричну систему на даху; проте, наземний масив може підійти для конкретного приміщення або запропонувати рішення, якщо система, що встановлюється на даху, не є життєздатним варіантом. Встановлені на землі масиви також є ефективним засобом збільшення виробітку на місці, якщо ваш дах вже заповнений сонячними панелями.

Сонячні панелі можна встановити на будь-який тип даху; однак, якщо ваш дах не підходить через його форму, розташування або має кілька світлових люків або вентиляційних отворів, наземний масив може бути вашим ідеальним рішенням.

Ми пропонуємо низку різних систем кріплення та можемо обговорити будь-які вимоги, які можуть виникнути у вас у рамках вашого початкового огляду робочого столу. Ми також пропонуємо високоякісні сонячні навіси.